فروش ویژه لوازم ورزشی پرسپولیس و استقلال

رویه های بازگرداندن کالا

جهت بازگرداندن کالا به نکات زیر توجه شود:

۱-باز کردن جعبه و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوط راه اندازی شوند (مانند انواع دستگاه‌های ورزشی) مطلقا باید توسط نصاب مجاز مورد فروشنده انجام شود. از این رو مشتری می‌بایست برای این منظور با شرکت مربوط یا نمایندگی مجاز که در فروشگاه قرار گرفته است تماس بگیرد. در غیر این صورت از بین رفتن هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش بر عهده خود مشتری می‌باشد.

۲-در صورت اعمال هرگونه کد تخفیف در سیستم امکان بازگرداندن آن تحت هیچ شرایطی میسر نمی‌باشد.

۳-اگر محصول خریداری شده شامل ایراد یا اشکال فنی باشد مشتری موظف است:

  • نهایتا ظرف مدت ۷ روز با سامانه خدمات پس از فروش “بازار سه” تماس گرفته و مورد را به اطلاع برساند.
  • برای استفاده از شرایط گارانتی حتما می بایست جعبه اصلی، پلاستیک، و به طور کلی بسته بندی دچار آسیب دیدگی و مخدوش نشده باشد، بدین منظور می‎بایست بسته اصلی را در داخل جعبه و یا پلاستیک “بازار سه” گذاشته و برای بخش خدمات پس از فروش ارسال نماید.
  • استفاده نادرست کاربر از کالا مشمول سرویس مرجوعی کالا نمی‌شود. (استفاده نادرست شامل ضربه خوردن و صدمه دیدن جعبه اصلی و یا خود اصل کالا می باشد).
  • مشتری موظف است نهایتا ظرف مدت ۷ روز با سامانه خدمات پس از فروش “بازار سه” تماس گرفته و مورد را به اطلاع فروشگاه “بازار سه” برساند. پس از گذشتن مدت دوره گارانتی (۷ روز) تامین‎کننده هیچ مسئولیتی در قبل کالا و نحوه کارکرد آن نخواهد داشت.

۴-اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات درج شده در وب سایت “بازار سه” مغایرت داشته باشد.

  • اگر مغایرت کالا بدون آنکه استفاده گردد قابل رویت باشد (مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه) کالا باید در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد تا بتوان از سرویس مرجوعی کالا استفاده نمود.
  • ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت “بازار سه” با مشخصات درج شده بر روی بسته‎بندی می‌باشد.
  • امکان رسیدگی به درخواست مشتری در حالتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد (در خصوص کالاهایی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد). همچنین در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

۵-بازه زمانی بررسی تیم بازرسی فروشگاه “بازار سه” مربوط به کالاهای مرجوعی از زمان تحویل کالا به مدت ۴۸ الی۷۲ ساعت کاری می باشد.

۶-در صورتی که کالاهای مرجوعی شامل شرایط گارانتی نباشد، هزینه پیک مرجوعی کالا بر عهده مشتری می‎باشد.

  • هزینه مرجوعی کالای حجیم : ۳۰ هزار تومان
  • هزینه مرجوعی کالای عادی : ۱۵ هزار تومان

۷-پس از استفاده از محصول به هیچ عنوان هیچ کالایی پس گرفته نمی‎شود. در مواردی همانند وجود لکه، انواع مایعات همانند خون، مایعات الکلی نظیر عطر و مایعات نوشیدنی و خوردنی … روی محصول نیز کالا به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود.

۸-در صورتی که کالایی مشمول شرایط گارانتی شود و شخص عدم تمایل به تعویض کالای خود داشته باشد، قبض پستی را به همراه مهر شرکت پستی اسکن نموده و همراه با شماره حساب خود و از طریق آدرس ایمیل [email protected] ارسال نموده و نهایتا تا ۲ هفته کاری از تاریخ ارسال قبض، مبلغ خریداری شده برای ایشان واریز خواهد شد.

۹- به منظور ارسال کالای معیوب و یا مغیر با واقعیت می بایست ابتدا با واحد خدمات پس از فروش “بازار سه” هماهنگ نموده و ضمن کامل نمودن فرم بازگشت کالا آن را چاپ و به همراه فاکتور فروش به همراه جنس مورد نظر به انبار “بازار سه” تحویل نماید.