فروش ویژه لوازم ورزشی پرسپولیس و استقلال
  • نام کامل تیم : Borussia Dortmund (باشگاه فوتبال بروسیا دورتموند)
  • تاریخ تاسیس : ۱۹ دسامبر ۱۹۰۹
  • یک پاراگراف درباره تیم : بروسیا دورتموند (به آلمانی: Borussia Dortmund) یک باشگاه فوتبال آلمانی است که در شهر دورتموند قرار دارد. این باشگاه در بوندس‌لیگا بازی می‌کند و تاکنون ۸ بار قهرمان بوندسلیگا، ۱ بار قهرمان جام در جام اروپا و 2 بار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و ۱ بار قهرمانی جام بین قاره ای [نیازمند منبع] و همیشه با هواداران خاص خود یاد می‌شود ،مارکو رویس یکی از مسن ترین بازیکن دورتموند با 31 سال سن است!و همچنین به او لقب ۸ سال بوندسلیگا نگرفتی داداش را داده اند و توماس مولر بازیکن باشگاه بایرن مونیخ از تمام تاریخ باشگاه دورتموند بیشتر افتخار کسب کرده است
براساس قیمت (تومان)
بر اساس فصل
نوع آستین
باشگاه
بر اساس جنس
بر اساس رنگ
بر اساس فروشنده

نمایش ۱ - ۲۱ کالا از ۲۱

دورتموند

خرید لباس اول دورتموند 2021

لباس اول دورتموند فصل 2021 الهام گرفته از ایستگاه مترو “وستفالنهال”  با رنگ زرد کلاسیک تیم دورتموند و طرح های مشکی که مورد پسند هوارداران تیم زنبورهای وحشی قرار گرفته است. درقالب “کیت اول” و ” تیشرت تک” موجود شده است.

لباس دوم دورتموند 2021

لباس دوم دورتموند؛ که از رنگ مشکی جذابی استفاده شده، با خط زرد رنگ مورب که مرزی بین طرح “bvb” و مشکی ساده قرار گرفته است. در قالب تیشرت تک موجود شده است.

لباس سوم دورتموند 2021

لباس سوم دورتموند که از رنگ سفید مات استفاده شده؛ با طرح های انتزاعی زرد و طوسی که طرح خاص و جدید در تیم دورتموند محسوب میشود. در قالب تیشرت تک با کیفیت عالی؛ با قابلیت چاپ شماره و نام دلخواه موجود شده است.

جوراب دورتموند

طرح زنبوری جوراب دورتموند با لوگو پوما دارای جنس کش بافت و نخ؛ مناسب ورزش فوتبال، در خدمت کاربران عزیز قراردادیم.

خرید کیت اول دورتموند بچگانه 2019

فروشگاه بازارسه با موجود کردن ست های ورزشی دورتموند بچگانه /نوجوان که مناسب سن 2 تا 16 سال است. در پی خواستار شما کاربران عزیز موجود شده است.

لباس دروازه بانی 2019 دورتموند

یکی از خاص‌ترین لباس های دروازه بانی با آستین با طرح های الکترونیک و سه بعدی طراحی شده است. در سایزبندی s تا xl بزرگسال ارائه شده است.

پولوشرت تیم دورتموند

معمولا در زمان معرفی بازیکن  یا در مصاحبه‌های خبری  بازیکن های از پولو شرت استفاده  خواهد شد.