فروش ویژه لوازم ورزشی پرسپولیس و استقلال
لباس یوونتوس
  • نام کامل تیم : یوونتوس (Juventus)
  • تاریخ تاسیس : نوامبر 1897
  • یک پاراگراف درباره تیم : باشگاه فوتبال یوونتوس ه معنی که با نام‌های یوونتوس یا بیانکونری نیز شناخته می‌شود، نام یک باشگاه فوتبال حرفه‌ای است که در شهر تورین، در کشور ایتالیا قرار دارد. یوونتوس سومین باشگاه قدیمی فوتبال ایتالیا بعد از جنوا و اودینزه محسوب می‌شود. این باشگاه به جز فصل ۰۷–۲۰۰۶ که بخاطر مسائل کالچو پولی به سری بی تبعید شد، همواره در تاریخ خود در سری آ که بالاترین سطح فوتبال ایتالیا به‌شمار می‌رود، حضور داشته‌است.
براساس قیمت (تومان)
بر اساس فصل
نوع آستین
باشگاه
بر اساس جنس
بر اساس رنگ
بر اساس فروشنده

نمایش ۱ - ۲۴ کالا از ۴۱

خرید لباس یوونتوس

تیم یوونتوس ، یکی از مطرح‌ترین تیم‌های حال حاضر دنیاست. حال اگر به دنبال خرید لباس یوونتوس هستید، فروشگاه اینترنتی بازارسه میتواند بهترین گزینه برای خرید لباس یوونتوس باشد.

خرید لباس اول یوونتوس

لباس اول یوونتوس فصل 2021  از طرح کلاسیک سفید و مشکی همیشکی استفاده کرده با این تفاوت که برای جزئیات از رنگ طلایی استفاده شده؛ که در قالب تیشرت معمولی موجود برای شما عزیزان موجود کردیم.

لباس دوم یوونتوس 2021

طرح جذاب ”  کاندویو 20 آدیداس ” یکی از محبوب ترین لباس های یوونتوس این فصل؛ در قالب معمولی و سایز  بزرگسال با قابلیت چاپ نام و شماره دلخواه برای شما کاربران عزیز موجود شده است.

خرید لباس سوم یوونتوس ویژه فصل 2021

لباس سوم یوونتوس که با رنگی متفاوت از تاریخ تیم، این فصل رونمایی شد. برخلاف انتظارات یکی از محبوب ترین کیت های  فصل 2021 معرفی شد. در قالب “تیشرت تک”  و ” کیت ورزشی”  موجود شده است.

شلوار گرمکن یوونتوس

با توجه به شروع فصل سرما، و خرید گرمکن ویژه فصل پاییز؛  برای طرفدارن عزیز  یوونتوس شلوار  گرمکن  مردانه  طرح یوونتوس موجود شده است.

خرید لباس سرهمی تیم یوونتوس

فروشگاه بازارسه لباس های سرهمی ویژه نوزادان؛ برای والدین طرفدار پروپاقرص یوونتوس، موجود کرده است.